Jak se stát členem - Jak si založit chovatelskou stanici

Členem Českého činčilího klubu se můžete stát každý kdo vlastní alespoň jeden pár opačného pohlaví činčil jihoamerických.

 

Začínající chovatelé pod 18 let mohou být členy pouze se souhlasem zákonného zástupce. Vše se řeší s nezletilým chovatelem samotným, pouze pokud se vyskytne jakýkoliv problém ohledně členství nezletilého, bude se řešit problém přes zákonného zástupce. Při výstavách, může samozřejmě začínající chovatel vystavovat a soutěžit.

 

Po schválení přihlášky výborem Vám bude přiděleno členské číslo a uznán název chovatelské stanice. Vše bude zasláno emailem.

Po odeslání fotky Vám bude vystaven členský průkaz, který Vám zašleme poštou a s ním můžete vydávat klubové průkazy původu. Členové Českého činčilího klubu smějí vydávat klubové průkazy původu všem svým činčilám. Vzorový klubový Průkaz původu Vám zašleme na email. Průkaz původu neboli PP je dokument patřící Českému činčilímu klubu a proto je zakázáno jej kopírovat nebo měnit. Proto prosíme o to, aby každá CHS posílala PP novému majiteli činčily v nepřepisovatelném formátu pdf.

Členové ČČK mají mají 10% slevu na internetovém obchodě anbio.cz.

 

Členský příspěvek :
není! Členství je zcela zdarma :)

 

Pokud se chcete stát členy Českého činčilího klubu, přečtěte si prosím

etický kodex chovatelů a stanovy klubu.

 

Pak vyplňte prosím tyto dokumenty:
- přihláška do klubu
- evidence vašich činčil Do tohoto listu zapíšete všechny činčily, které dosud nemají registrační (evidenční) číslo od jiného chovatele či sdružení. Ty potom budou zaregistrovány do databáze v našem klubu, kde jim vytvoříme vlastní strom předků.

 

- Přiložte vaši fotografii (průkazková), kterou vložíme do Vašeho nového členského průkazu. Dále ji využívat nebudeme.

 

a zašlete na adresu:
Český činčilí klub o.s.
Betty Veselá
Jandáskova 26
621 00 Brno 21 - Řečkovice a Mokrá hora

nebo na email (přihláška musí být oskenovaná kvůli vlastnoručnímu podpisu):
cincilaklub@seznam.cz