Výhody členství

+ Oficiální název chovatelské stanice
platný po celé České republice

Český činčilí klub z. s. je oficiální, registrovaný jako zapsaný spolek u ministerstva spravedlnosti. Proto jsou u nás i oficiální názvy chovatelských stanic.

+ Registrované činčily
Rozhodli jsme se činčily v chovech registrovat proto, aby byla možnost dohledání jejich předků a sourozenců, popřípadě potomků a nevznikaly tak příbuzenské spojení a s tím spojené vady a nemoci.
Činčila získává jedinečné registrační číslo a na našem webu je tak snadno dohledatelná.

+ Všechny činčily s rodokmenem na našem webu
Po zaslání informací k Vašim činčilám na náš email (cincilaklub@seznam.cz), vytvoříme každé činčilce na našem webu v sekci Databáze činčil její rodokmen.

+ Všechny činčily s průkazem původu
Spojili jsme původní nápad chovatelů činčil vydávat PP činčilám vedeným v chovech a klasicky vydávat PP pouze narozeným mláďatům. Pouze u nás v klubu máte všechny vaše činčily, jak dospělé, tak mláďata s průkazem původu.

+ Průkazka chovatele
Každý člen Českého činčilího klubu z. s. získá průkazku chovatele. Na tuto průkazku získá 10% slevu u internetového obchodu anbio.cz

+ Důležité info
V našem klubu se vám budou dostávat důležité informace jak ohledně chovu činčil tak ohledně klubu.

+ Možnost podílet se na chodu klubu
V zapsaném spolkuí má každý člen svoje slovo, možnost ovlivňovat chod klubu a nadnášet návrhy. Může přispívat svými názory i vědomostmi.

+ Přátelé mezi chovateli
V našem klubu se snažíme o přátelskou atmosféru mezi chovateli.
Naším cílem je sjednotit chovatele činčil a sjednotit také jejich názory. Chceme aby se členy našeho klubu stali hlavně chovatelé, kteří mají stejné cíle chovu jako má náš spolek.
Jaké má náš klub cíle najdete ve stanovách našeho klubu nebo na hlavní straně našeho webu.